Selected people in food & agri

Więcej o Ceres

Starasz się znaleźć najlepiej dopasowanych kandydatów do swojej firmy? Chętnie Ci pomożemy!  Ceres to międzynarodowa agencja rekrutacyjna. Działamy w zakresie Rekrutacji, Rozwiązań Tymczasowych (Interim Solutions), Zrównoważonego Rozwoju i Executive Search w branży spożywczej i rolniczej, skupiając się na kandydatach z wyższym wykształceniem na poziomie licencjackim i magisterskim.

Chętnie pomożemy w wyszukaniu i rekrutacji odpowiedniej osoby do Twojego zespołu, co wyniesie Twój biznes spożywczy lub rolny na wyższy poziom. Dzięki specjalistycznej znajomości rynku i właściwemu podejściu do kandydatów, odnosimy sukcesy w rekrutacji i selekcji, pomagając zarówno naszym klientom, jak i kandydatom.

CeresRecruitment

Ceres to agencja rekrutacyjna założona w 2008 roku przez kilku doświadczonych konsultantów z branży rekrutacyjnej, którzy postanowili osiągać więcej. Zaowocowało to powstaniem CeresRecruitment, agencji zajmującej się rekrutacją i selekcją, która oferuje wolne stanowiska pracy w sektorze rolno-spożywczym dla kandydatów z wyższym wykształceniem kierunkowym, skupiając się zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Szybko ewoluujący rynek rolno-spożywczy wymaga nowego nastawienia. Dlatego jako agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana w branży rolnej  i spożywczej, mamy nieco inne podejści niż pozostałe agencje rekrutacyjne. Naszą siłą i wyróżnieniem jest rozległa i dogłębna wiedza na temat branży spożywczej i agrobiznesu, indywidualne i spersonalizowane podejście, doświadczenie naszego zespołu searcherów, kampanie rekrutacyjne online i offline oraz obszerna baza danych.

Pracujemy szybko, ale skutecznie i rzetelnie, nadzorując cały proces, od analizy stanowiska po podpisanie umowy z kandydatem.

Obszary rynku spożywczego i rolnego, w których działamy to: Technologia i Przetwórstwo Żywności, Przemysł Spożywczy, Rolnictwo, Produkcja Roślinna, Ogrodnictwo, Warzywnictwo, Sadownictwo, Sprzedaż Detaliczna i Hurtowa, Żywienie i Hodowla Zwierząt, Zootechnika i Weterynaria, Chemia Rolna (Środki Ochrony Roślin - Nawozy - Nasiona), Maszyny Rolnicze, Rolnictwo i Produkcja Ekologiczna, FMCG, Doradztwo Techniczne i Handlowe, Biotechnologia, Zdrowie i Dobrostan Zwierząt, Inżynieria Rolnicza, Żywność, Usługi Gastronomiczne, Gospodarka Biologiczna, Przemysł, Środowisko, Badania i Rozwój oraz Zrównoważony Rozwój.

Obszary pracy obejmują stanowiska o różnych poziomach i specjalizacjach, takich jak: Sprzedaż i Marketing, Zarządzanie Operacyjne i Inżynieria, Jakość i R&D, Stanowiska Tymczasowe, Łańcuch Dostaw, Finanse i HR oraz Zarządzanie. Wykorzystując naszą własną sieć kontaktów, wyszukiwanie oparte na danych i  kampanie marketingowe,  jesteśmy w stanie dotrzeć do najbardziej odpowiednich, kierunkowo wykształconych kandydatów w sektorze spożywczym i rolnym.

Szukasz najlepiej dopasowanych kandydatów dla swojej firmy lub uważasz, że właśne Ty jesteś odpowiednią osobą na dane stanowisko? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Szukam odpowiedniego kandydata

Znalezienie odpowiedniej osoby do Twojej firmy może być nie lada wyzwaniem, ale chętnie Ci w tym pomożemy. Jako specjaliści rekrutacyjni w branży spożywczej i rolnej staramy się znaleźć kandydatów nie tylko spełniających wymogi stanowiska, ale także potrafiących odnaleźć się w kulturze pracy i organizacji Twojej firmy. Oferujemy następujące usługi:

Rekrutacja i Selekcja

Na drodze rekrutacji i selekcji znajdujemy najlepszych kandydatów na stanowisko, na które szukasz pracownika. Przed publikacją oferty pracy na naszej stronie internetowej i innych używanych przez nas kanałach, pomożemy Ci w zakresie Employer Brandingu, co wzmocni Twój wizerunek jako atrakcyjnego pracodawcy na rynku. Ponadto wspólnie opracujemy trafny i interesujący profil stanowiska.

Po opublikowaniu oferty pracy wykorzystujemy  innowacyjne (oparte o algorytmy) kampanie medialne online i offline, aby przyciągnąć uwagę kandydatów poszukujących pracy. Nasz profesjonalny zespół Searcherów wykorzystuje również nowoczesne techniki wyszukiwania i algorytmy, aby znaleźć idealnego kandydata dla Twojej firmy.

Kandydaci spełniający wymogi stanowiska są zapraszani na rozmowę kwalifikacyjną z jednym z naszych konsultantów. W kolejnym kroku, tylko najlepsi kandydaci są przedstawiani Twojej firmie. Dzięki takiemu podejściu zapewniamy, że spotkasz się tylko z kanydytami spełniającymi Twoje wymagania .

Ciekawi Cię, jak pracujemy i co możemy dla Ciebie zrobić? Przeczytaj więcej na naszej stronie rekrutacyjnej.

Executive Search

Szukasz pracownika na wyższym poziomie zarządzającym lub wykonawczym, który wzniesie Twoją organizację na „wyższy poziom”? Specjalizujemy się w kontaktach z  kandydatami najwyższego szczebla w branży rolno-spożywczej. Wierzymy, że właściwa osoba we właściwym miejscu potrafi zrobić różnicę.

Ceres może znaleźć dla Ciebie odpowiednich kandydatów, którzy aktywnie nie poszukują pracy. Mimo tego, często są oni otwarci na nowe, ciekawe propozycje zawodowe. Szukając odpowiednich kandydatów, wykorzystujemy nasze rozległe i stale podtrzymywane kontakty branżowe oraz nowoczesne techniki wyszukiwania.

Więcej informacji o naszych możliwościach rekrutowania kandydatów najwyższego szczebla można znaleźć na naszej stronie Executive.

Interim Solutions

Szukasz osoby z doświadczeniem w tymczasowym zarządzaniu projektem? W tym też możemy Ci pomóc! Ceres Interim Solutions znajdzie dla Ciebie odpowiednich kandydatów na czas określony. Jakość i szybkość naszych procedur mają ogromne znaczenie podczas procesu rekrutacji tego typu. Znajduje to odzwierciedlenie w naszej przejrzystej metodzie pracy w poszukiwaniu odpowiedniego kandydata.

Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie i działalność w branży rolno-spożywczej, posiadamy rozbudowaną sieć dobrze wykształconych kandydatów specjalizujących się i posiadających udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu projektami krótkoterminowymi i tymczasowymi.

Aby zagwarantować ciągłość i jakość, cały proces selekcji jest profesjonalnie nadzorowany przez Ceres. W ciągu kilku dni roboczych poinformujemy Cię, czy znaleźliśmy odpowiednich kandydatów. Dokonujemy ścisłej selekcji spośród dostępnych kandydatów i przedstawiamy ich we wcześniej uzgodnionym terminie.

Sprawdź stronę poświęconą Rozwiązaniom Tymczasowym, aby poznać nasze metody pracy i dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Szukam wymarzonej pracy

Szukasz pracy i chcesz zacząć jak najszybciej? Oferujemy stanowiska w branży rolno-spożywczej dla kandydatów z wyższym wykształceniem kierunkowym. Na naszej stronie możesz znaleźć różnego rodzaju oferty pracy w branży rolnej i spożywczej. Poszukujemy wysoko wykwalifikowanych kandydatów, którzy nie tylko potrafią wykonywać swoją pracę, ale także mogą robić różnicę!

Posiadasz już doświadczenie zawodowe lub dopiero zaczynasz swoją karierę? Masz kilkuletnie doświadczenie w branży rolno-spożywczej lub interesuje Cię rozpoczęcie pracy w jednym z tych sektorów?. W każdym wypadku możemy mieć dla Ciebie odpowiednią propozycję. Oferujemy interesujące miejsca pracy dla świeżo upieczonych absolwentów, młodszych i starszych specjalistów, menedżerów, dyrektorów i liderów biznesu.

Nasi doświadczeni i profesjonalni konsultanci pomogą Ci w procesie aplikacji, a także będą utrzymywać kontakt już po rozpoczęciu pracy.

Czy to właśnie Ty zrobisz różnicę? Aplikuj już teraz na swoją wymarzoną pracę!

Ceres działa międzynarodowo

Sektor rolno-spożywczy ma charakter transgraniczny. Dlatego też cały czas przekraczamy granice dosłownie i w przenośni.  Jesteśmy w stanie wyszukać najbardziej odpowiednich kandydatów dla naszych klientów. Ceres działa nie tylko w Polsce - mamy kilka międzynarodowych biur w Europie zlokalizowanych w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji i Włoszech.

Szukasz pracownika do swojej międzynarodowej firmy lub kogoś z międzynarodową wiedzą i doświadczeniem w branży spożywczej i rolniczej? Chętnie Ci pomożemy!  Posiadamy rozległą międzynarodową sieć kontaktów, z której możemy wybrać najlepszych kandydatów dla Twojej firmy. We współpracy z Tobą przygotowujemy trafny i atrakcyjny opis oferty pracy, który dociera do naszej szerokiej sieci kontaktów międzynarodowych. Na tej podstawie wybieramy najlepszych międzynarodowych kandydatów dla Twojej firmy.

Chcesz pracować za granicą? Pora na podjęcie działania! Jako międzynarodowa agencja rekrutacyjna oferujemy różne stanowiska w branży rolno-spożywczej na terenie Europy i globalnie. Praca za granicą to wyjątkowe doświadczenie i  okazją do rozszerzenia Twojej międzynarodowej sieci kontaktów.

Mamy również oferty pracy w międzynarodowych firmach, których siedziba znajduje się w Polsce, ale sama praca wymaga służbowych podróży zagranicznych. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na interesujące Cię międzynarodowe stanowisko! Zajrzyj również na stronę Ceres International, aby dowiedzieć się więcej na temat naszego międzynarodowego podejścia.

Współpraca z Ceres

Jest kilka agencji rekrutacyjnych działających w branży rolnej i spożywczej, które dobrze wykonują swoją pracę, więc dlaczego współpracować właśnie z Ceres? Jesteśmy dobrzy w tym, co robimy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze rolno-spożywczym i wynikającej z tego dogłębnej znajomości rynku! Jednak to nie jedyny powód, dla którego firmy z nami współpracują. Poprzez podjęcie współpracy zapewniamy Ci:

  • Utrzymywanie bliskiego i ciągłego kontaktu
  • Indywidualne podejście
  • Przejrzystą metodę pracy
  • Szybkie działanie
  • Lokalne i międzynarodowe biura Ceres
  • Szerokie spektrum potencjalnych kandydatów
  • Nowoczesne narzędzia marketingowe i techniki wyszukiwania
  • Innowacyjne pakiety medialne online
  • Koordynowanie procesu od początku do końca

Chcesz wiedzieć, z kim będziesz pracować? Poznaj nasz zespół! Wszyscy nasi konsultanci to zaangażowani pasjonaci rolnictwa i żywności.

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania dotyczące usług Ceres? Spodobała Ci się nasza procedura rekrutacji i selekcji i chcesz zamieścić u nas ofertę pracy? Skontaktuj się z nami, chętnie osobiście omówimy oferowane przez nas opcje.

Możesz również skontaktować się z nami, gdy będziesz gotowa/-y na kolejny krok w swojej karierze. Śledź nas na LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami pracy.

 

Udostępnij