Selected people in food & agri
  • Selected candidates
  • Job marketing
  • Data driven search
  • Employer branding

Ceres

Ceres to międzynarodowy specjalista ds. rekrutacji, rozwiązań tymczasowych oraz wyszukiwania managerów dla miejsc pracy w sektorze żywności i rolnictwa dla osób z tytułem magistra i z licencjatem. Mamy wiele lat doświadczenia na tych polach, a nasz wybór opiera się o narzędzia do rekrutacji online i offline.

Naszą siłą jest połączenie tradycyjnego, osobistego podejścia z zaawansowanymi metodami wyszukiwania danych. Poza naszą własną siecią, wyszukiwaniem opartym o dane oraz naszą starannie zaprojektowaną platformą marketingu cyfrowego wykorzystujemy wybrany zespół specjalistów od wyszukiwania, wykorzystujących najnowocześniejsze techniki do znalezienia najodpowiedniejszej kandydatury.

Zmieniający się w ciągły sposób rynek wymaga innowacyjnego podejścia. Dzięki naszej szczegółowej wiedzy o rynku oraz efektywnym podejściu do kandydatów, możemy zapewnić sukces zarówno naszym klientom jak i kandydatom.

Możecie polegać na naszym personalnym podejściu przy każdym poszukiwaniu odpowiedniej kandydatury dla Państwa organizacji. Każda kampania rekrutacji jest unikalna, w związku z tym niezbędna jest bliska współpraca.

Wybraną kandydaturę można znaleźć wyłącznie przy prawidłowym wykorzystaniu platformy marketingu rekrutacji. Nadzorujemy proces od A do Z, zaczynając od analizy wolnych stanowisk, a kończąc na podpisaniu umowy zatrudnienia.