Selected people in food & agri
 • Selected Database
 • Job Marketing
 • Data Driven Search
 • Employer Branding

Rekrutacja z Ceres

Szukasz profesjonalnego wsparcia w znalezieniu najlepszych kandydatów do swojej firmy? Jako agencja rekrutacyjna Ceres ma bogate doświadczenie w rekrutacji i selekcji zarówno dla branży spożywczej, jak i rolniczej. Nasz zespół specjalizuje się w prowadzeniu kampanii rekrutacyjnych online i offline, za pomocą których rekrutuje odpowiednich kandydatów i wybiera najlepszych pracowników dla Twojej firmy.
 

Obszary Rynku

Jeśli wybierzesz CeresRecruitment jako swojego partnera rekrutacyjnego, całym procesem zajmą się nasi doświadczeni konsultanci, którzy przeprowadzą projekt od początku do końca. Znajdziemy dla Ciebie idealnych kandydatów z dużym doświadczeniem w branży rolno-spożywczej. Możesz też skontaktować się z nami w sprawie rekrutacji i selekcji studentów i pracowników naukowych wyższych uczelni zarówno na stanowiska stałe, jak i tymczasowe.

Sektory rynkowe, w których jesteśmy aktywni to: Rolnictwo, Produkcja Roślinna, Agronomia, Ogrodnictwo, Hodowla i Żywienia Zwierząt, Biotechnologia, Zdrowie Zwierząt, Agrotechnika, Produkcja Żywności, Handel Detaliczny / Gastronomia, Biogospodarka, Przemysł Rolny i Spożywczy, Przetwórstwo Spożywcze, Żywienie / Zdrowie, Sprzedaż Hurtowa, Ochrona Środowiska, Badania & Rozwój, Doradztwo, Zrównoważony Rozwój, Energia Odnawialna OZE.

Zakres naszyń działań obejmuje stanowiska z całego sektora rolnego i spożywczego w obszarach: Sprzedaż & Marketing, Produkcja & Operacje, Jakość & R&D, Łańcuch Dostaw & Logistyka, Finanse & HR oraz Executive i Interim.
 

Dlaczego warto rekrutować z Ceres?

Współpracując z Ceres otrzymujesz wieloletnie doświadczenie w rekrutacji i selekcji specjalistów z branży rolno-spożywczej, dogłębną znajomość branży, indywidualne podejście oraz doświadczony zespół konsultantów i researcherów. Outsourcing Twojego procesu rekrutacji do Ceres to również:

• Obszerna baza danych: Posiadamy obszerną, wyselekcjonowaną i zgodną z zasadami RODO bazę danych, którą starannie budujemy przez lata rekrutacji i selekcji w branży rolnej i spożywczej.

• Dokładna selekcja: Rozmowy kwalifikacyjne i oceny kandydatów mają na celu krytyczne sprawdzenie, które osoby rzeczywiście pasują do Twojej firmy i konkretnego stanowiska.

• Rekrutacja Międzynarodowa: Szukasz kandydatów na międzynarodowym rynku lub poszukujesz pracowników do pracy za granicą? Ceres to agencja rekrutacyjna o międzynarodowym zasięgu. Tutaj znajdziesz więcej informacji.

• Zawsze odpowiedni kandydat: Dzięki naszej obszernej bazie danych i dokładnej selekcji mamy pewność, że znaleźliśmy dla Ciebie najlepszego dostępnego kandydata.
 

Executive search

Szukasz członków zarządu lub managerów najwyższego szczebla wykonawczego, którzy wniosą Twoją organizację na kolejny poziom? Dowiedz się więcej o Executive Search z Ceres.
 

Współpracuj z Ceres

Jesteś w dobrym miejscu, jeśli szukasz partnera, który wesprze Twój biznes w zakresie rekrutacji w branży rolno-spożywczej. Skontaktuj się z nami, aby omówić wszystkie możliwości.
 

Proces rekrutacji z Ceres

Poniżej możesz zapoznać się z naszą przejrzystą metodyką i sposobem pracy.
 

Analysis
Job Marketing
Search
Selection
Guidance
Dalej

Analiza firmy i stanowiska

Pierwszym krokiem procesu rekrutacji jest przeprowadzenie analizy firmy oraz stanowiska. Bierzemy pod uwagę kulturę pracy i sposób budowania marki. Pomagamy naszym klientom we wzmacnianiu wizerunku firmy jako znaczącego pracodawcy na rynku.

W połączeniu ze specyficznymi wymogami dotyczącymi stanowiska takimi jak cele organizacyjne i pożądane kompetencje kandydatów, Ceres przygotowuje odpowiedni opis oferty pracy.

Dalej

Plan marketingowo-medialny

Stosując kampanie medialne offline i online, przyciągamy uwagę kandydatów poszukujących pracy aktywnie jak i pasywnie. Nasze kampanie medialne są zawsze indywidualnie dopasowane i „skrojone” pod potencjalną grupę docelową, dzięki czemu klienci Ceres mają pewność, że każda złotówka wydana na marketing jest należycie wykorzystana. Nastawienie na realizację celu pomaga nam w zapewnieniu najlepszych rezultatów dla Twoich ofert pracy.

Dalej

Wyszukiwanie w oparciu o dane

Nasz zespół researcherów to specjaliści dokładnie wiedzący jak znaleźć odpowiednich kandydatów na rynku. W tym celu używamy najnowocześniejszych technik i algorytmów. Na przestrzeni lat tworzymy i utrzymujemy relacje z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z branży rolno-spożywczej. Ponadto mamy doświadczenie w docieraniu do najlepszych kandydatów stosując metody bezpośredniego wyszukiwania.

Dalej

Selekcja

Do kandydatów zainteresowanych danym stanowiskiem docieramy poprzez promowanie oferty pracy oraz wyszukiwanie bezpośrednie. Po wstępnej selekcji, nasi konsultanci zapraszają na dalsze rozmowy wybranych kandydatów z puli dostępnych talentów. Na tym etapie kandydaci wypełniają również test oceny osobowości online. Tak przeprowadzony proces rekrutacyjny gwarantuje, że tylko kandydaci najlepiej odpowiadający wymogom stanowiska zostają przedstawieni klientom Ceres.

Wsparcie

Konsultanci Ceres aktywnie uczestniczą w całym procesie rekrutacji, zapewniając ciągłość i najwyższą jakość relacji. Nasza siła tkwi w indywidualnym podejściu. Pozostajemy w kontakcie z kandydatami także po rozpoczęciu pracy na nowym stanowisku.

Wereld icoon
Koen Lecluyse
“Coming together is beginning, keeping together is progress, working together is success.”
Koen Lecluyse, Managing Partner

Poziomy stanowisk

Young Professionals
Specialists
Management
Senior Management
Dalej

Młodsi Specjaliści

Pośredniczymy w kontaktach z dobrze wykształconymi i utalentowanymi młodszymi specjalistami, którzy wchodzą na rynek pracy w branży rolno-spożywczej lub są otwarci na nowe możliwości rozwoju kariery. Docieramy do tej grupy docelowej (0-4 lat doświadczenia) za pośrednictwem naszej sieci kontaktów oraz mediów społecznościowych. Współpracujemy także z uniwersytetami i organizacjami studenckimi.

Dalej

Specjaliści

Pośredniczymy w kontaktach ze specjalistami. Bierzemy pod uwagę osobowość i ambicje, wiedzę i umiejętności kandydatów - aspekty kluczowe do wykonania następnego kroku w ich karierze.

Dalej

Kadra Kierownicza

W przypadku stanowisk kierowniczych skupiamy się nie tylko na kompetencjach, ale także na umiejętnościach miękkich, mających równie kluczowe znaczenie w osiągnięciu sukcesu, jak wiedza i doświadczenie. Podczas procesu rekrutacji dokładnie analizujemy umiejętności interpersonalne i cechy osobowości wybranych kandydatów.

Dyrekcja & Zarząd

Oferujemy specjalistyczną wiedzę w zakresie rekrutacji na stanowiska dyrektorów, zarządu i nadzoru. Executive Search różni się od innych procedur, ponieważ nasi najbardziej doświadczeni konsultanci utrzymują stałe kontakty z decydentami z branży rolno-spożywczej. Zrozumienie specyfiki tych stanowisk i sprawne poruszanie się w strukturach korporacyjnych zapewnia nam relacje najlepszej jakości, niezbędne by znaleźć idealnego kandydata na stanowiska najwyższego szczebla.

Więcej o Executive

 • Agro
 • Rolnictwo
 • Ogrodnictwo
 • Hodowla Zwierząt
 • Biotechnologia
 • Zdrowie Zwierząt
 • Agrotechnika
 • Żywność
 • Handel Detaliczny
 • Biogospodarka
 • Przetwórstwo Żywności
 • Żywienie / Zdrowie
 • Handel Hurtowy
 • Badania i Rozwój