Selected people in food & agri
  • Bachelors & Masters
  • Young Professional to Executive
  • National & International
  • Food & Agri

Kandydaci

Pośredniczymy w rekrutacjach na stanowiska w sektorze rolno-spożywczym, skierowanych do inżynierów i magistrów. Wykorzystując nasze aktywne podejście, skuteczne know-how, doskonałe kontakty w branży i znajomość rynku robimy wszystko, by umieszczać najlepszych kandydatów na właściwych stanowiskach. Nie szukamy kandydatów, którzy mogą po prostu wykonywać pracę, ale tych, którzy robią różnicę!

Tutaj zapoznasz się z aktualnymi ofertami pracy, na które możesz bezpośrednio aplikować. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego stanowiska, zachęcamy do złożenia otwartej aplikacji.

Privacy
Contact
Assessment
Intake
Introduction
Evaluation
Dalej

Poufność

Zapewniamy, że Twoje dane osobowe będą traktowane z pełną poufnością. Nie przekazujemy i nie omawiamy żadnych personalnych informacji z naszymi klientami bez wyraźnej zgody kandydatów.

Dalej

Kontakt Telefoniczny

Bazując na wymogach dotyczących stanowiska, nasi konsultanci przeprowadzają wstępną selekcję wśród kandydatów, którzy wyrazili zainteresowanie ofertą. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami w celu omówienia dalszych szczegółów odnośnie stanowiska.

Dalej

Ocena osobowości online

Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu oraz miarodajnym testom osobowości online uzyskujemy kompleksowy i adekwatny profil kandydata.

Dalej

Rozmowa kwalifikacyjna

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej analizujemy i poddajemy dyskusji najistotniejsze umiejętności i kompetencje kandydatów, a także ich oczekiwania względem pracodawcy. Ponadto bierzemy pod uwagę rezultaty testu osobowości i sprawdzamy uzyskane dyplomy.

Dalej

Przedstawienie Kandydatów

Opierając się na wynikach rozmowy kwalifikacyjnej oraz teście osobowości uzyskujemy pełny obraz kandydata pod względem zawodowym i osobistym. Dzięki temu mamy pewność, że osoby przedstawiane naszym klientom są najodpowiedniejszymi kandydatami na dane stanowisko.

Ewaluacja

Wspieramy i nadzorujemy cały proces rekrutacji od początku do końca. Pozostajemy w kontakcie z kandydatami i klientami również po podpisaniu umowy, analizując początkowy okres w nowej pracy. Otwarci, zaangażowani i kompetentni - tacy właśnie jesteśmy!