Selected people in food & agri
  • Bachelors & Masters
  • Young Professional to Executive
  • National & International
  • Food & Agri

Chcesz wykonać kolejny krok w swojej karierze? Zrób go z CeresRecruitment!

 

Wybrani Kandydaci

Jakie są Twoje ambicje? Gdzie widzisz siebie w najbliższej przyszłości? Jako międzynarodowi specjaliści w rekrutacji, interim solutions i executive search w branży rolno-spożywczej, w Ceres chcemy pomóc Ci znaleźć nowe wyzwanie odpowiednie pod względem poziomu wykształcenia i doświadczenia.

Specjalizujemy się w procesach rekrutacji i selekcji dla firm z sektora rolnego i spożywczego. Nasza rozległa sieć kontaktów oraz duże doświadczenie umożliwia znalezienie najlepszej dostępnej pracy dla profesjonalisty, takiego jak Ty! Z nami zrobisz kolejny krok!

Specjalizacja

Posiadasz wyższe wykształcenie na poziomie licencjackim lub magisterskim i szukasz nowej pracy odpowiadającej Twoim oczekiwaniom i planom na przyszłość? Być może szukasz pracy tymczasowej, aby poszerzyć swoje możliwości zawodowe? Oferujemy pracę w rolnictwie i przemyśle spożywczym w różnych obszarach, takich jak: Sprzedaż i Marketing, Zarządzanie Operacyjne i Inżynieria, Jakość i R&D, Stanowiska Tymczasowe, Łańcuch Dostaw, Finanse i HR oraz Zarządzanie.

Poziomy oferowanych przez nas stanowisk pracy obejmują:

Młode Talenty

Jesteś dobrze wykształconą i zmotywowaną osobą, która wchodzi na rynek pracy w branży rolno-spożywczej lub jest otwarta na nowe możliwości rozwoju kariery? Ceres to miejsce dla Ciebie!

Specjaliści i Profesjonaliści

Posiadasz już co najmniej kilkuletnie doświadczenie w branży? Pośredniczymy w kontaktach ze specjalistami. Bierzemy pod uwagę osobowość i ambicje, wiedzę i umiejętności kandydatów - aspekty kluczowe do wykonania następnego kroku w ich karierze.

Kadra Kierownicza

W przypadku stanowisk kierowniczych skupiamy się nie tylko na kompetencjach, ale także na umiejętnościach miękkich, mających równie kluczowe znaczenie w osiągnięciu sukcesu, jak wiedza i doświadczenie. Podczas procesu rekrutacji dokładnie analizujemy umiejętności interpersonalne i cechy osobowości wybranych kandydatów, pozwalające im stać się liderami zespołów i biznesów.

Dyrekcja & Zarząd

Oferujemy specjalistyczną wiedzę w zakresie rekrutacji na stanowiska dyrektorów, zarządu i nadzoru. Executive Search różni się od innych procedur, ponieważ nasi najbardziej doświadczeni konsultanci utrzymują stałe kontakty z osobami decyzyjnymi w branży rolno-spożywczej. Zrozumienie specyfiki tych stanowisk i sprawne poruszanie się w strukturach korporacyjnych zapewnia nam relacje najlepszej jakości, niezbędne by znaleźć idealnego kandydata na stanowiska najwyższego szczebla. Być może właśnie Ty jesteś tym kandydatem? Skontaktuj się z nami!

Możliwości pracy w sektorze rolno-spożywczym

Szukasz nowej pracy na stanowisku kierowniczym lub w konkretnej specjalistycznej dziedzinie w branży rolnej lub spożywczej? Interesują Cię możliwości krajowe, zagraniczne lub międzynarodowe?  Preferujesz stałą pracę czy tymczasowe projekty? W Ceres pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Staramy się w pełni zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania aby upewnić się, że cały proces rekrutacji będzie dla Ciebie  pozytywnym i wnoszącym wartość dodaną doświadczeniem. Zawsze dążymy do znalezienia najlepiej dopasowanych do siebie kandydatów i klientów!

Jaki będzie Twój kolejny krok?

Najciekawsze oferty pracy w branży rolnej i spożywczej

Na naszej stronie znajdziesz oferty pracy w sektorze rolnictwa i żywności. Wybierając poszczególne kategorie, możesz zobaczyć, które z ofert pracy są dostępne w interesującym Cię obszarze. Możesz również filtrować oferty pracy z podziałem na sektor rolny i spożywczy.

Po wybraniu i kliknięciu w interesujące Cię stanowisko, zobaczysz obszerny opis oferty zawierający informacje dotyczące zakresu pracy, wymagań oraz oferty i możliwości proponowanych przez firmę. Możesz być na bieżąco z najnowszymi ofertami pracy obserwując również nasz profil na LinkedIn.

Czy jesteś osobą, której szukamy? Kliknij “aplikuj teraz”, aby przesłać nam podstawowe dane, CV oraz wypełnić część motywacyjną. Jeśli Twój profil zawodowy spełnia kryteria dotyczące danego stanowiska, skontaktujemy się z Tobą i wkrótce może rozpoczniesz nową pracę!

Międzynarodowe oferty pracy w branży rolno-spożywczej

Szukasz interesujących ofert pracy w branży rolnej lub spożywczej? Praca za granicą to coraz częstszy wybór dla wielu osób. Tego typu oferty nie zawsze łatwo znaleźć. Jako międzynarodowa agencja rekrutacyjna, Ceres pomoże Ci w poszukiwaniu najciekawszych możliwości na zagranicznym rynku pracy w sektorze Food&Agro.

Zajrzyj na stronę Ceres International, aby dowiedzieć się więcej o naszej działalności w tym zakresie. Sprawdź też aktualnie dostępne międzynarodowe oferty pracy.

Otwarta Aplikacja

Szukasz nowego wyzwania zawodowego, ale żadna z aktualnie dostępnych ofert pracy na naszej stronie nie jest dla Ciebie odpowiednia? Zachęcamy do złożenia otwartej aplikacji! Pozwoli nam to na pozostanie w kontakcie i przedstawianie Ci potencjalnie interesujących ofert w przyszłości.

Nasi Międzynarodowi Klienci!

Ceres obsadza krajowe i międzynarodowe stanowiska w sektorze spożywczym i rolniczym. Jako agencja rekrutacyjna zbudowaliśmy szeroką sieć kontaktów na rynku. Ciekawi Cię z którymi firmami współpracujemy?

Przegląd naszych klientów znajdziesz w referencjach.

Proces Aplikacji

Gratulacje! Jesteśmy w kontakcie. Co dalej? Utrzymujemy z Tobą bliski i ciągły kontakt w każdym momencie procesu rekrutacji, składającym się z następujących etapów:

Wyszukiwanie kandydatów

Publikujemy ofertę pracy na naszej stronie internetowej oraz portalach pracy i platformach, takich jak LinkedIn, a także aktywnie poszukujemy kandydatów w naszej bazie danych. Szukamy kandydatów najlepiej dopasowanych do kryteriów stanowiska na podstawie dotychczasowego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności.

Aplikacja

Po złożeniu aplikacji nasi rekruterzy ocenią, czy spełniasz podstawowe kryteria na dane stanowisko. Jeśli tak, dołączysz do pozostałych kandydatów zaproszonych do udziału w kolejnym etapie rekrutacji.

Ewaluacja

Przed rozmową kwalifikacyjną możemy poprosić Cię o wypełnienie testu online. Ta ewaluacja pomaga nam ocenić i oszacować Twoje umiejętności i predyspozycje pod kątem danego stanowiska, oraz wskazać, czy i w jakich aspektach możesz się jeszcze rozwinąć.

Rozmowa Rekrutacyjna

Bazując na bezpośredniej rozmowie i wcześniejszej ewaluacji, oceniamy czy jesteś najlepiej doposowanym kandydatem do kryteriów danego stanowiska. Jeśli Ty również wyrażasz chęć udziału w dalszym procesie rekrutacji, przedstawimy Twoją kandydaturę naszemu klientowi.

Przedstawienie Kandydata

Jeśli firma wykaże zainteresowanie przygotowanym przez nas Twoim profilem zawodowym, zaprosimy Cię do udziału w bezpośredniej rozmowie z firmą.

Zatrudnienie

Jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie dla obydwóch stron, firma wkrótce złoży Ci propozycję kontraktu. Teraz możesz zacząć nowe wyzwanie!

Popularne Oferty Pracy

Szukasz ciekawej pracy, ale nie wiesz jakiej konkretnie? Poniżej znajdziesz listę popularnych ofert z branży rolniczej i spożywczej wraz z opisem stanowiska. Być może znajdziesz tu coś dla siebie:

Kontakt

Ceres to więcej niż tylko interesujące oferty pracy, Ceres to przede wszystkim możliwości rozwoju kariery. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań odnośnie działalności Ceres, ofert pracy, aplikowania, procesu rekrutacji lub innych. Z przyjemnością udzielimy Ci dalszych informacji!

Privacy
Contact
Assessment
Intake
Introduction
Evaluation
Dalej

Poufność

Zapewniamy, że Twoje dane osobowe będą traktowane z pełną poufnością. Nie przekazujemy i nie omawiamy żadnych personalnych informacji z naszymi klientami bez wyraźnej zgody kandydatów.

Dalej

Kontakt Telefoniczny

Bazując na wymogach dotyczących stanowiska, nasi konsultanci przeprowadzają wstępną selekcję wśród kandydatów, którzy wyrazili zainteresowanie ofertą. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami w celu omówienia dalszych szczegółów odnośnie stanowiska.

Dalej

Ocena osobowości online

Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu oraz miarodajnym testom osobowości online uzyskujemy kompleksowy i adekwatny profil kandydata.

Dalej

Rozmowa kwalifikacyjna

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej analizujemy i poddajemy dyskusji najistotniejsze umiejętności i kompetencje kandydatów, a także ich oczekiwania względem pracodawcy. Ponadto bierzemy pod uwagę rezultaty testu osobowości i sprawdzamy uzyskane dyplomy.

Dalej

Przedstawienie Kandydatów

Opierając się na wynikach rozmowy kwalifikacyjnej oraz teście osobowości uzyskujemy pełny obraz kandydata pod względem zawodowym i osobistym. Dzięki temu mamy pewność, że osoby przedstawiane naszym klientom są najodpowiedniejszymi kandydatami na dane stanowisko.

Ewaluacja

Wspieramy i nadzorujemy cały proces rekrutacji od początku do końca. Pozostajemy w kontakcie z kandydatami i klientami również po podpisaniu umowy, analizując początkowy okres w nowej pracy. Otwarci, zaangażowani i kompetentni - tacy właśnie jesteśmy!