Selected people in food & agri

Executive

Senior Management

Ceres prowadzi doradztwo oparte na dogłębnej znajomości rynku rolno-spożywczego oraz utrzymywaniu bliskiego kontaktu z osobami zarządzajacymi w tym sektorze.

Właściwi ludzie na właściwych miejscach robią różnicę! Jest to niezbędne dla osiągnięcia sukcesu organizacji, a wszystko zaczyna się na najwyższym szczeblu.

Jako specjaliści w branży rolnictwa i żywności jesteśmy w stanie pozyskiwać właściwych kandydatów na dane stanowiska. Często od razu znamy idealnego kandydata lub możemy do niego dotrzeć poprzez naszą rozległą sieć. Wybrani kandydaci mają dobrą reputację popartą odnoszonymi sukcesami, ale nie bez znaczenia jest również to, że pasują do kultury firmy pod względem osobowości. Dzięki temu są w stanie wynieść organizację na następny poziom, a także rozumieją potrzeby i oczekiwania klientów.

To właśnie znajomość ludzi i dostrzeganie tego, czego nie widać w CV pozwala nam zagwarantować wysoką jakość. W interesie wszystkich zainteresowanych stron leży to, aby stanowiska najwyższego szczebla były obsadzane najlepszymi kandydatami. Możemy wspólnie osiągnąć ten cel tylko wtedy, gdy odgrywamy rolę sparringpartnera dla klienta. Nasze zaangażowanie nie kończy się na znalezieniu odpowiedniej osoby -  utrzymujemy regularny kontakt z klientem i wybranym kandydatem również po zakończeniu procesu rekrutacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych metodach i doświadczeniu, zapraszamy do kontaktu z Partnerami Zarządzajacymi Ceres.

 

Udostępnij