International
  • International Global Network
  • Offices in four countries

Międzynarodowe kariery w branży rolno-spożywczej

Szukasz pracy za granicą lub chcesz się spełniać zawodowo w międzynarodowej roli? Nasi klienci to polskie i zagraniczne firmy działające na europejskim i globalnym rynku. Polska branża rolno-spożywcza ma znaczący udział w międzynarodowym handlu jako kluczowy producent i eksporter żywności, oferując międzynarodowe miejsca pracy dla wielu talentów! Dlatego Ceres wraz ze swoimi klientami przekracza granice w poszukiwaniu wybranych kandydatów.

Ceres działa w Polsce, ale mamy także oddziały w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji i Włoszech, dzięki czemu jesteśmy w kontakcie z szeroką międzynarodową i globalną siecią specjalistów i firm w sektorze produkcji rolnej i spożywczej.

Międzynarodowe oferty pracy

Twoja firma szuka specjalistów zza granicy lub osób z  międzynarodowym doświadczeniem w sektorze rolno-spożywczym?  Możemy pomóc Ci w zatrudnieniu najlepszych międzynarodowych kandydatów.

Jako międzynarodowa agencja rekrutacyjna w sektorze rolno-spożywczym mamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów zza granicy i na międzynarodowe stanowiska. Na przestrzeni lat stworzyliśmy szeroką sieć międzynarodowych kontaktów, która pozwala nam na realizowanie nawet najbardziej wymagających projektów rekrutacyjnych dla klientów działających na arenie międzynarodowej.

 

#WracajmyDoPolski

Masz doświadczenie w sektorze rolno-spożywczym zdobyte za granicą i planujesz powrót na stałe do Polski?
Ceres pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego miejsca pracy, w którym będziesz mieć okazję na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności oraz na dalszy rozwój. Współpracujemy z wieloma firmami na rodzimym rynku, które chętnie będą czerpały z Twoich doświadczeń na międzynarodowym rynku. Możesz złożyć otwartą aplikację, a my odezwiemy się do Ciebie, by przedstawić najlepiej dopasowane oferty!

Więcej informacji o międzynarodowych ofertach

Sprawdź naszą międzynarodową stronę, aby uzyskać więcej informacji o naszej międzynarodowej działalności. Możesz też przejrzeć aktualne oferty pracy na rynku zagranicznym i międzynarodowym.

Skontaktuj się z Ceres International

Masz pytania dotyczące naszych międzynarodowych ofert pracy lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości współpracy? Skontaktuj się z nami i wspólnie sprawdźmy, jak możemy spełnić Twoje potrzeby.

Międzynarodowe kariery w branży rolno-spożywczej