Selected people in food & agri

Praca za granicą z Ceres International

Szukasz międzynarodowej agencji rekrutacyjnej, która będzie publikować Twoje oferty pracy na stanowiska międzynarodowe? Możemy Ci w tym pomóc! Jako międzynarodowa agencja rekrutacyjna posiadamy kilka biur w całej Europie i dużą sieć międzynarodowych kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji kandydatów z wyższym wykształceniem na poziomie licencjata, inżyniera i magistra, działających lub zainteresowanych pracą w branży spożywczej i rolniczej.

Chcesz pracować za granicą i szukasz ciekawych ofert? Podejmij działanie i aplikuj na jedną z naszych interesujących międzynarodowych ofert pracy. Sprawdź dostępne oferty w naszym dziale międzynarodowych ofert pracy.

Odpowiedni międzynarodowy partner dla Twojej firmy

Szukasz pracownika do swojej międzynarodowej firmy lub kogoś z międzynarodową wiedzą i doświadczeniem w branży spożywczej i rolniczej? Chętnie Ci pomożemy! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rekrutacji międzynarodowej pracujemy dla wielu firm działających globalnie. Jesteśmy znani z naszej wiedzy o międzynarodowym przemyśle spożywczym i rolnym.

Rekrutujemy kandydatów z wyższym wykształceniem z naszej szerokiej sieci zawodowej, zaczynając od stanowisk niższego i średniego szczebla, po kierownictwo i dyrektorów zarządzających. Pomagamy zagranicznym kandydatom w szukaniu pracy w Polsce, a także polskim kandydatom w znalezieniu interesujących międzynarodowych ofert pracy.

We wszystkich naszych biurach stosujemy te same efektywne metody i zasady pracy. Posiadamy dużą globalną sieć międzynarodową, z której wybieramy odpowiednich kandydatów dla Twojej firmy. We współpracy z Tobą przygotowujemy trafny i atrakcyjny opis oferty pracy, który dociera do naszej szerokiej sieci kontaktów międzynarodowych. Na tej podstawie wybieramy najlepszych międzynarodowych kandydatów dla Twojej firmy.

Ze względu na różnice kulturowe w poszczególnych krajach zatrudniamy lokalnych konsultantów, którzy dokładnie wiedzą, jak najlepiej kontaktować się z kandydatami.  Mają rozległą wiedzę na temat specyfiki i kultury pracy w danym kraju lub regionie. Nasi konsultanci ze wszystkich biur ściśle ze sobą współpracują i wymieniają się doświadczeniami.

Dlaczego właśnie Ceres International?

Poświęcamy czas na zrozumienie Twoich potrzeb i zapewnienie usług na najwyższym poziomie. Współpraca z międzynarodową agencją rekrutacyjną z pewnością pomoże Ci znaleźć najlepszego międzynarodowego kandydata dla Twojej firmy. Ponadto praca z nami to dodatkowe korzyści:

Międzynarodowa sieć kontaktów

Ceres nie zawęża swojego obszaru poszukiwań tylko do kandydatów z polskiego rynku pracy. Szukamy kandydatów na całym świecie. Posiadamy międzynarodową sieć z kilkoma biurami w Europie. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji, pomagając i koordynując poszukiwanie najodpowiedniejszego kandydata dla Twojej firmy.

Nasz międzynarodowy zespół jest silnie związany ze swoją lokalną siecią. Dbamy o utrzymywanie kontaktu z kandydatami podczas trwania całego procesu. Szukasz pomocy w obsadzeniu międzynarodowych stanowisk? Skontaktuj się z nami i omówmy Twoje możliwości!

Chcesz pracować za granicą?

Rozważasz pracę za granicą na stałe lub tymczasowo? Ciekawią Cię międzynarodowe oferty pracy? Coraz więcej kandydatów szuka międzynarodowych możliwości zatrudnienia. Interesujące oferty tego typu potrafią być trudne do znalezienia. Ceres pomoże Ci w znalezieniu najbardziej odpowiedniej pracy międzynarodowej!

Jako jedna z najlepszych międzynarodowych agencji rekrutacyjnych Ceres z pewnością pomoże Ci znaleźć najciekawsze oferty pracy na rynku międzynarodowym. Działamy w branży rolno-spożywczej w Polsce i za granicą.

Dlaczego warto być aktywnym na międzynarodowym rynku pracy?

Zalety pracy poza granicami są liczne. Może to dotyczyć zarówno poziomu osobistego, jak i zawodowego. Oto niektóre z nich:

Rozwój osobisty i zawodowy

Podczas międzynarodowej kariery masz okazję odkrywać siebie. Prawdopodobnie znajdujesz się poza swoją strefą komfortu, dzięki czemu możesz rozwijać pewność siebie i niezależność, co skutkuje rozwojem nie tylko na polu zadowowym, ale również osobistym. Praca na arenie międzynarodowej to również pozytywny punkt w CV, który pomoże Ci w rozwijaniu Twojej przyszłej kariery.

Rozwój sieci kontaktów

Pracując za granicą masz szansę nawiązać więcej kontaktów międzynarodowych, które mogą okazać się pomocne w Twoich przyszłych planach zawodowych.

Nauka nowych języków

Angielski, francuski, hiszpański, a może niemiecki? Pracując za granicą masz szansę poprawić swoje umiejętności językowe, a to umożliwi ci pracę w międzynarodowym zespole z kolegami i koleżankami różnych narodowości. Drugi lub trzeci język w CV również zwiększy Twoje szanse na międzynarodowym rynku pracy.

Praca międzynarodowa ma wiele zalet!

Oferty pracy za granicą

Szukasz pracy za granicą? Praca za granicą przyczynia się do zdobycia wielu nowych umiejętności i rozwoju osobistego. Spróbuj i przekonaj się! Sprawdź nasze dostępne międzynarodowe oferty pracy.

Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na interesujące Cię międzynarodowe stanowisko! Chcesz pracować na arenie międzynarodowej, ale obecnie nie ma dla Ciebie odpowiedniej oferty? Zarejestruj się na naszej stronie internetowej i pozostań z nami w kontakcie na przyszłość!

Międzynarodowe biura Ceres

Ceres działa nie tylko w Polsce - mamy kilka międzynarodowych biur w Europie zlokalizowanych w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji i Włoszech.

Masz wakat na stanowisku w jednym z powyższych krajów, który chcesz wypełnić?

Europa, Azja, Ameryka Północna i Południowa lub Rosja, wszędzie możemy znaleźć odpowiedniego kandydata dla Twojej firmy za pośrednictwem naszej szerokiej międzynarodowej sieci kandydatów. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem jednego z naszych biur:

Kontakt

Nasza wiedza, znajomość rynku i doświadczenie pozwalają znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy. Ciekawi Cię, co możemy dla Ciebie zrobić? Sprawdź naszą stronę „więcej o Ceres” i skontaktuj się z nami. Razem możemy spełnić Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Udostępnij