Selected people in food & agri
  • Bridging Management
  • Expertise
  • Project Management
  • Change Management

Rozwiązania tymczasowe

Sektor rolno-spożywczy jest dynamiczny i szybko się zmienia. CeresInterim Solutions prowadzi rekrutacje na stanowiska dla samodzielnych, niezależnych, dynamicznych i kompetentnych kandydatów, którzy świadomie decydują się na pracę tymczasową lub polegającą na realizacji jasno określonych projektów. Dzięki doświadczeniu popartemu odnoszonymi sukcesami, specjalistycznej wiedzy i znajomości branży, gwarantujemy najlepsze wyniki.

Wereld icoon
Koen Lecluyse
“The secret of change is to focus all your energy not on fighting the old but on building the new.”
Koen Lecluyse, Managing Partner

Proces

Szybko, skutecznie i niezawodnie. Priorytety Ceres to jakość i szybkość działania. Poniżej możesz zapoznać się z naszą metodyką pracy.

Analysis
Speed
Selection
Supervision
Conditions
Dalej

Dokładna analiza

Podczas analizy przykładamy wielką wagę do sformułowania zadania i powiązanych z nim konkretnych celów, a także wymaganego profilu kandydata, okresu pracy, kluczowych czynników sukcesu, niezbędnych zasobów i wzajemnych oczekiwań.

Dalej

Szybkość działania

W ciągu kilku dni informujemy Cię, czy znamy odpowiednich i dostępnych kandydatów, a następnie przedstawiamy ich kandydatury w uzgodnionym terminie.

Dalej

Selekcja

Poza oczywistymi wymaganiami dotyczącymi wiedzy i doświadczenia kandydatów, bierzemy również pod uwagę specyficzne kompetencje i cechy osobowości niezbędne do pomyślnego wykonania zadania. Skupiamy się na konkretnych i odpowiednich kandydatach z naszej sieci powiązań, którzy skutecznie realizowali podobne zadania w przeszłości, osiągając oczekiwane rezultaty.

Dalej

Profesjonalne wsparcie

Aby zagwarantować ciągłość i najwyższą jakość relacji, aktywnie uczestniczymy w całym procesie, począwszy od określenia zadania, aż do pomyślnego zrealizowania projektu.

Warunki współpracy

Z góry przedstawiamy klarowną kalkulację kosztów oraz informujemy na bieżąco o najnowszych wiadomościach.

Kontakt

Bogate doświadczenie i wieloletnie, aktywne zaangażowanie w sektorze rolno-spożywczym sprawia, że nasza sieć kandydatów jest obszerna i skoncentrowana na Twojej branży.

Kandydaci w naszej sieci to wysoko wykwalifikowani profesjonaliści (inżynierowie i magistrowie) z doświadczeniem w pracy jako specjaliści lub na poziomie kierownictwa i zarządu.

Wybrani kandydaci wyróżniają się doskonałymi umiejętnościami analitycznymi oraz nastawieniem na wdrażanie rozwiązań i realizację celów. Nasze metody selekcji i oceny kandydatów pozwalają szybko i skutecznie zapewnić najlepsze możliwe rezultaty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Interim Solutions, zapraszamy do kontaktu z naszymi Partnerami Zarządzającymi.