Selected people in food & agri

JMP Flowers

JMP Flowers to prężnie działająca rodzinna firma z kilkupokoleniową tradycją, będąca największym polskim producentem kwiatów i roślin ozdobnych. Firma zatrudnia 450 pracowników i aktywnie angażuje się w życie i rozwój lokalnej społeczności. W 2020 roku firma otrzymała prestiżową nagrodę „Firma Rodzinna Roku 2020” od magazynu Forbes.

Kompleks szklarniowy o łącznej powierzchni 18 ha należy do najnowocześniejszych w Europie i został wyposażony w kompleksowe zaplecze technologiczne oraz system kogeneracji, pozwalając na samowystarczalność produkcji pod względem wytwarzanej energii elektrycznej i cieplnej. Firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości storczyków, róż i roślin zielonych. JMP Flowers zarządza również największą w Polsce własną siecią hurtową, z 14 filiami zaopatrującymi w świeże kwiaty najlepsze polskie kwiaciarnie i sieci handlowe. 

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko Team Leader w nowoczesnym obiekcie szklarniowym w Stężycy (woj. lubelskie).